Aroma - kávovary na PODy (E.S.E. - Easy Serving Espresso)


Zobrazit seznam 6x produktů v záložkách

kávovar AROMA AGE

aroma-age-2.jpg
Malý nenápadný kávovar, s pákou uzávěru PODů, která svým stylem připomíná italskou kavárenskou klasiku. Svou malou velikostí se vejde takřka kamkoli a můžete ho s sebou vzít i na dovolenou.
Cena bez DPH: 4 128 Kč
Cena s DPH (21%): 4 995 Kč

kávovar AROMA X

aroma-x-1.jpg
Malý domácí kávovar, jednoduchých a elegantních tvarů. Vždy v kombinaci nerezu na barevného opláštění s modře podsvíceným logem.
Cena bez DPH: 4 128 Kč
Cena s DPH (21%): 4 995 Kč

kávovar AROMA PLUS

plus-1.jpg
Malý, skladný i na cesty, takže už se nemusíte obávat dovolené bez dobrého espressa. Jednoduchý design, kvalitní hlava kávovaru, nerezový čelní panel s modrým LED podsvícením loga.
Cena bez DPH: 4 463 Kč
Cena s DPH (21%): 5 400 Kč

kávovar AROMA MINI

mini-2.jpg
Konstrukčně a designově jednoduchý kávovar, s kvalitní hlavou a kovovým zavíracím mechanismem. Víko kávovaru je dík prolisům upraveno k ukládání cukrů a míchátek, na bok kávovaru lze snadno upevnit držák kelímků, který je součástí dodávky.
Cena bez DPH: 5 400 Kč
Cena s DPH (21%): 6 534 Kč

kávovar AROMA KICCO Legno

chicco.jpg
Unikátní a originální design, kombinace dřeva, nerezu i plastu. Kávovar, který od pohledu zaujme a na něm připravená káva nadchne. Sám o sobě může být designovým prvkem interiéru.
Cena bez DPH: 6 446 Kč
Cena s DPH (21%): 7 800 Kč

kávovar Aroma MINI Vapor

aroma-mini-vapor-cerny-1.jpg
Kávovar vhodný do kanceláře i domů na kuchyňskou linku. Konstrukčně a designově jednoduchý, s kvalitní hlavou a kovovým zavíracím mechanismem. Víko kávovaru je dík prolisům upraveno k ukládání cukrů a míchátek, na bok kávovaru lze snadno upevnit držák kelímků, který je součástí dodávky.
Cena bez DPH: 7 800 Kč
Cena s DPH (21%): 9 438 Kč