Pákové kávovary


Zobrazit seznam 13x produktů v záložkách

kávovar MININOVA CLASSIC PV se zásobníkem na vodu

mininova-ema-1gr-gourmet-ibrida-legno-3.jpg
Profesionální kávovar v retro stylu. Provedení EMA s manuálním ovládáním klasickou stylovou páčkou. Kávovar je v celonerezovém opláštění, vybavený tryskou páry pro přípravu mléčných káv, horké čokolády, případně svařeného vína a tryskou horké vody. Masivní presovací hlava zajišťuje dokonalé prohřátí celé jednotky. Velmi jednoduchá obsluha a údržba. Kávovar se nepřipojuje na vodovodní řád, má vlastní zásobník vody.
Cena bez DPH: 39 900 Kč
Cena s DPH (21%): 48 279 Kč

kávovar MININOVA CLASSIC EMA 2GR

20.jpg
Profesionální kávovar pro provozovny, kde je důležitý i design. Kvalitní zpracování, masivní hlavy, elegantní kombinace nerezu a dřeva. Zaujme i nadchne na obou stranách baru.
Cena bez DPH: 58 000 Kč
Cena s DPH (21%): 70 180 Kč

kávovar IO 1 GR EVD

47-wega-io-electronic-evd1iopv-1-group.jpg
Profesionální kávovar nevšedního designu a pastelových barev. Zaujme, nadchne, vydrží. Espresso z něho lze, dík jeho vlastnostem a konstrukci, připravit na té nejvyšší úrovni. Kávovar nevyžaduje připojení na vodovodní řád, je vybaven vlastním zásobníkem vody.
Cena bez DPH: 58 000 Kč
Cena s DPH (21%): 70 180 Kč

kávovar IO 1 GR EVD

wegaio1group-1024x1024.jpeg
Jednopákový profesionální kávovar nevšedního designu, vyvedený v několika pastelových barvách. Nadchne a zaujme, díky své konstrukci a užitým materiálům bude dlouho a spolehlivě sloužit. Espresso na něm připravené může dosahovat té nejvyšší kvality. Kávovar je nutno, jak to už v této kategorii bývá obvyklé, připojit na vodovodní řád.
Cena bez DPH: 59 000 Kč
Cena s DPH (21%): 71 390 Kč

kávovar IO 2 GR EVD

wegaiohighres-64b2febc-d288-454f-accc-206eccf03f3b-1024x1024.jpeg
Moderní, designově odvážný a ve skvělých pastelových barvách se nabízí profesionální kávovar IO. Kvalitní a masivní hlavy a páky, boiler velkého objemu, konstrukční jednoduchost a funkčnost. Zařízení, které má všechny předpoklady pro to stát se vašim spolehlivým parťákem.
Cena bez DPH: 69 900 Kč
Cena s DPH (21%): 84 579 Kč

kávovar IO COMPATTA 2 GR EVD

io-due-gruppi.jpg
Profesionální, dvouskupinový kávovar, který vám díky své konstrukci a rozměrům ušetří místo na pracovní desce baru a přitom svou kapacitou plnohodnotně pokryje vaše nároky na výkon a produkci. Stejně jako u předchozích modelů IO i tento je vybaven osvětlením pracovního prostoru pod pákou a sklopnými nerezovými plošinkami pro uložení malých šálků při přípravě espressa.
Cena bez DPH: 59 000 Kč
Cena s DPH (21%): 71 390 Kč

kávovar POLARIS

polaris-3-gr-evd-print.jpg
Profesionální kávovar moderního designu ve verzi EPU (manuální ovládání) nebo EVD (automatické ovládání - programovatelná tlačítka). Vyrábí se v provedení jedno, dvou a tří pákovém, případně model COMPATTA 2 GR, určený do prostor s potřebou vyšší kapacity a omezeným místem na baru. Kávovar se dodává v základní verzi a na přání zákazníka ho lze hned u výrovce vybavit extra příslušenstvím, které rozšíří možnosti užití, zvýší komfort obsluhy a zvýrazní elegantní design. Kávovar se připojuje na vodovodní řád.
Cena bez DPH: 74 000 Kč
Cena s DPH (21%): 89 540 Kč

kávovar POLARIS COMPATTA

polaris-compatta-evd-print.jpg
Profesionální kávovar, ideální pro restaurace, kavárny a bary, kde je nedostatek místa na pracovní desce. Dodává se ve verzi EPU (manuální ovládání) nebo EVD (automatické ovládání - programovatelná tlačítka). Kávovar má plnohodnotný výkon jako klasická 2 GR, ale prostorově zabírá místo pouze za 1 GR. Jeho design je moderní a lze ho zvýraznit pomocí osvětlení bočních panelů LED diodami. Kávovar se připojuje na vodovodní řád.
Cena bez DPH: 76 000 Kč
Cena s DPH (21%): 91 960 Kč

kávovar SPHERA

sphera-evd-2-autosteamer-2.jpg
Modelová řada Sphera je špičkou mezi profesionálními kávovary, určená těm nejnáročnějším zákazníkům vyžadujícím prvotřídní technologii. Od roku 2014 je v novém designu a elegantní bílé barvě. Dodává v provedení dvoj, tří a čtyř pákovém, s EPU - manuálním ovládáním nebo EVD - elektronickým ovládáním. Má vysoký standard základní výbavy a na přání zákazníka ji lze doplnit přímo u výrobce dalším extra příslušenstvím. Jeho údržba, provoz, programování i obsluha je nenáročná. Kávovar vyniká vysokou spolehlivostí a moderním designem. Kávovar se připojuje na vodovodní řád.
Cena bez DPH: 92 000 Kč
Cena s DPH (21%): 111 320 Kč

kávovar VELA

vela1.jpg
Profesionální kávovar nejvyšší třídy v ladném a elegantním designu. Na přání zákazníka lze doplnit přímo výrobcem originální extra příslušenství. Dodáván je v provedení EPU, tedy s manuálním ovládáním nebo EVD s elektronickým ovládáním. Opláštění kávovaru je ve velice zdařilé kombinaci nerezu a plastu, lze též objednat v celo chromovém provedení. Kávovar je konstruován na pevné připojení na vodovodní řád. Obsluha a údržba je velmi jednoduchá.
Cena bez DPH: 99 500 Kč
Cena s DPH (21%): 120 395 Kč

kávovar VELA VINTAGE ALE

wega-2017-05-19-l-004.jpg
Profesionální kávovar, pravá italská klasika pro opravdové fajnšmekry. Kávovar je na pevné připojení k vodovodnímu řádu.
Cena bez DPH: 101 900 Kč
Cena s DPH (21%): 123 299 Kč

Iberital IB7 EVD 1GR

ib7-1-grp-auto-large.jpg
Profesionální kávovary řady IB7 jsou navrženy a vyráběny ve Španělsku společností Iberital. Design je založený na výrazně dynamickém a neformálním stylu. Elektronická verze IB7 E verze umožňuje dosažení vynikajících výsledků při vaření kvalitního espressa. Jeho obsluha je velmi jednoduchá, přístroj je spolehlivý za všech situací. Černé barva opláštění je posílena metalickým efektem, který dodává kávovaru IB7 lesklý, moderní a stylový design. Presovač je ideálni do menších provozoven. IB7 ztělesňuje design klasického kávovaru 20. století v kombinaci s technologicky moderními prvky. Je funkční, spolehlivý, výkonný a nenáročný na obsluhu.
Cena bez DPH: 46 000 Kč
Cena s DPH (21%): 55 660 Kč

kávovar SAECO PR SE50 EVD 1GR

123jpg.jpg
SE 50 je perfektní řešení pro restaurace, bary a kavárny kde není na baru místa nazbyt. Zaujme vás kvalitním a masivním zpracováním, snadno se používá i čistí. Nabízí díky nezávislým thermoblokům profesionální výkon. Je vybaven manometrem a velkou odkládací plochou na šálky. Součástí kávovaru jsou dvě páky, můžete tak dle potřeby připravovat jedno nebo dvě espressa současně. Velikost objemu espresa si buď naprogramujete nebo ji regulujete klasickým a stylovým manuálním ovládáním. Prostřednictvím LCD displeje můžete řídit i cykly čištění - odvápňování.
Cena bez DPH: 29 000 Kč
Cena s DPH (21%): 35 090 Kč