Pákové kávovary


Zobrazit seznam 26x produktů v záložkách

kávovar PL41 EM

lelit-shootingpl41em-sn004022-23-orez-1.jpg
Kávovar Lelit PL41EM patří do základní modelové řady určené pro domácí a kancelářské užití. Lze na něm připravit kvalitní espresso i všechny další kávové speciality. Obsluha a údržba presovače je velmi jednoduchá. Ke kávovaru je vhodné pro dosažení maximální kvality espressa zakoupit mlýnek ... doporučujeme MINI mlýnek Lelit.
Cena bez DPH (21%): 9 900 Kč

kávovar PL042 TEMD s mlýnkem

pl042temd-23-orez.jpg
Kávovar Lelit PL042 TEMD je vybaven kvalitním integrovaným mlýnkem s možností citlivého nastavení hrubosti mletí. Je vhodný především pro domácí a kancelářské užití.
Cena bez DPH (21%): 16 500 Kč

kávovar PL60

pl60-23-orez-2.jpg
Kávovar Lelit PL60 je základním modelem profesionální řady této značky. Je vhodný pro užití v domácnostech, kancelářích a malých provozovnách. Lze na něm snadno připravit všechny druhy kávových specialit. Ke kávovaru je ideální pro dosažení maximální kvality espressa zakoupit mlýnek ... doporučujeme např. MINI mlýnek Lelit.
Cena bez DPH (21%): 21 000 Kč

kávovar PL61

pl61-23-orez.jpg
Kávovar Lelit PL61 je profesionální dvouskupinový presovač určený do barů a malých restaurací. Snadno a rychle na něm připravíte lahodné espresso. Údržba a čištění jsou nenáročné, provoz ekonomický. Ke kávovaru je vhodné pro dosažení maximální kvality espressa zakoupit mlýnek.
Cena bez DPH (21%): 29 000 Kč

kávovar Pegaso

cucina-03035.jpg
Pákový kávovar se zabudovaným mlýnkem, výhřevnou plochou na šálky, v celonerezovém provedení. Nedílnou součástí je tryska páry pro přípravu cappuccina, popřípadě horké čokolády. Ke kávovaru je možné dokoupit nerezový zásobník na odpadní kávu.
Cena bez DPH (21%): 21 900 Kč

kávovar Retro

retro-cerveny-1.jpg
Kávovar ideální pro milovníky špičkového espressa, kteří si ho rádi připravuji z čerstvě umleté zrnkové kávy. Vhodný do domácností, vinoték a malých barů. Velkou předností tohoto kávovaru je kvalitní integrovaný kávomlýnek. Design v retro stylu.
Cena bez DPH (21%): 17 600 Kč

kávovar EVOLUTION 70

1859-3145-original-upravy.jpg
Poloprofesionální kávovar, který ocení malé provozovny i domácí milovníci té nejlepší kávy. Kvalitní zpracování hlavy, masivní páka, elektronické dávkování, kvalitní mlýnek s citlivou regulací hrubosti mletí.
Cena bez DPH (21%): 33 900 Kč

kávovar Ready Espresso 410DA

ready-espresso-410da-novy.jpg
Kvalitní profesinální POD kávovar 1GR v celokovovém provedení s jednoduchou obsluhou a údržbou. Tento kávovar dodáváme také v nerezové provedení, které podtrhne Váš interiér!
Cena bez DPH (21%): 23 500 Kč

kávovar Ready 410 DA Inox

ready-410-epu-inox-small.jpg
Kvalitní profesinální POD kávovar 1GR v celokovovém provedení s jednoduchou obsluhou a údržbou. Tento kávovar dodáváme také v nerezové provedení, které podtrhne Váš interiér!
Cena bez DPH (21%): 26 500 Kč

kávovar Ready espresso 420DA

ready-espresso-420da-novy.jpg
Dvoupákový profesionální kávovar se systémem POD v celokovovém provedení. Tento typ kávovaru může také zakoupit v nerezovém provedení, které podtrhne Váš interiér!
Cena bez DPH (21%): 37 900 Kč

kávovar MININOVA CLASSIC PR

mininovaema-2.jpg
Profesionální kávovar v retro stylu. Provedení EMA s manuálním ovládáním klasickou stylovou páčkou. Kávovar je v celonerezovém opláštění, vybavený tryskou páry pro přípravu mléčných káv, horké čokolády, případně svařeného vína a tryskou horké vody. Masivní presovací hlava zajišťuje dokonalé prohřátí celé jednotky. Velmi jednoduchá obsluha a údržba. Kávovar se připojuje na vodovodní řád.
Cena bez DPH (21%): 39 900 Kč

kávovar MININOVA CLASSIC PV se zásobníkem na vodu

mininovaema.jpg
Profesionální kávovar v retro stylu. Provedení EMA s manuálním ovládáním klasickou stylovou páčkou. Kávovar je v celonerezovém opláštění, vybavený tryskou páry pro přípravu mléčných káv, horké čokolády, případně svařeného vína a tryskou horké vody. Masivní presovací hlava zajišťuje dokonalé prohřátí celé jednotky. Velmi jednoduchá obsluha a údržba. Kávovar se nepřipojuje na vodovodní řád, má vlastní zásobník vody.
Cena bez DPH (21%): 38 000 Kč

kávovar MININOVA INOX

mininova-epu-inox-1.jpg
Profesionální kávovar v provedení EPU s manuálním ovládáním nebo EVD s automatickým ovládáním. Kávovar je v celonerezovém opláštění, vybavený tryskou páry pro přípravu mléčných káv, horké čokolády, případně svařeného vína a tryskou horké vody. Masivní presovací hlava zajišťuje dokonalé prohřátí celé jednotky. Variabilní odkapová miska, kterou po snadné úpravě lze připojit na odpad. Velmi jednoduchá obsluha a údržba. Kávovar se připojuje na vodovodní řád.
Cena bez DPH (21%): 38 000 Kč

kávovar MININOVA INOX se zásobníkem na vodu

mininovastnd-evd-inox.jpg
Profesionální kávovar v provedení EPU s manuálním ovládáním nebo EVD s automatickým ovládáním. Kávovar je v celonerezovém opláštění, vybavený tryskou páry pro přípravu mléčných káv, horké čokolády, případně svařeného vína a tryskou horké vody. Masivní presovací hlava zajišťuje dokonalé prohřátí celé jednotky. Variabilní odkapová miska, kterou po snadné úpravě lze připojit na odpad. Velmi jednoduchá obsluha a údržba. Kávovar se nepřipojuje na vodovodní řád, má vlastní zásobník vody.
Cena bez DPH (21%): 32 000 Kč

kávovar ORION GOLD

18547r11-evd.jpg
Profesionální kávovar, určený náročným zákazníkům, kteří požadují vysokou výkonnost, rozumnou cenu a kladou důraz na elegantní design. Kávovar se vyrábí v provedení EPU (manuální ovládání tlačítkem), EVD (elektronické ovládání) a EMA (manuální ovládání páčkou) jak dvou či tří skupinový. Ve standartní výbavě jsou dvě trysky páry a jedna vody. Kávovar se připojuje na vodovodní řád. Jeho údržba, provoz i obsluha jsou velmi nenáročné.
Cena bez DPH (21%): 58 000 Kč

kávovar ORION GOLD COMPATTA

orion-compatta-bily.jpg
Profesionální kávovar nabízející vysokou výkonnost, rozumnou cenu a elegantní design. Vyrábí v provedení EPU (manuální ovládání tlačítkem) a EVD (elektronické ovládání). Ve standardní výbavě jsou dvě trysky páry a jedna vody. Kávovar se připojuje na vodovodní řád a je ideální na bary s nedostatkem pracovního místa. Jeho údržba, provoz i obsluha jsou velmi nenáročné.
Cena bez DPH (21%): 58 000 Kč

kávovar ATLAS

14891r10-3gr-epu-rossao.jpg
Profesionální kávovar klasické designu s netradičním umístěním ovládacích tlačítek. Dodává se ve verzi EPU (manuální ovládání) nebo EVD (automatické ovládání - programovatelná tlačítka). Vyrábí se v provedení dvou a tří pákovém. Kávovar nabízíme v základní verzi a na přání ho lze hned u výrovce vybavit extra příslušenstvím, které rozšíří možnosti užití a zvýší komfort obsluhy. Kávovar se připojuje na vodovodní řád.
Cena bez DPH (21%): 64 000 Kč

kávovar ATLAS COMPATTA

13337r09-comp-evd-sabbia-1o.jpg
Profesionální kávovar, atraktivní poměrem ceny a výkonu, určený především pro restaurace, kavárny a bary, kde je nedostatek místa na pracovní desce. Dodává se ve verzi EPU (manuální ovládání) nebo EVD (automatické ovládání - programovatelná tlačítka). Kávovar má plnohodnotný výkon jako klasická 2 GR, ale prostorově zabírá místo pouze za 1 GR. Na přání zákazníka lze kávovar dovybavit kapučinátorem nebo plynovým ohřevem oileru. Kávovar se připojuje na vodovodní řád.
Cena bez DPH (21%): 61 000 Kč

kávovar POLARIS

polaris-3-gr-evd-print.jpg
Profesionální kávovar moderního designu ve verzi EPU (manuální ovládání) nebo EVD (automatické ovládání - programovatelná tlačítka). Vyrábí se v provedení jedno, dvou a tří pákovém, případně model COMPATTA 2 GR, určený do prostor s potřebou vyšší kapacity a omezeným místem na baru. Kávovar se dodává v základní verzi a na přání zákazníka ho lze hned u výrovce vybavit extra příslušenstvím, které rozšíří možnosti užití, zvýší komfort obsluhy a zvýrazní elegantní design. Kávovar se připojuje na vodovodní řád.
Cena bez DPH (21%): 74 000 Kč

kávovar POLARIS COMPATTA

polaris-compatta-evd-print.jpg
Profesionální kávovar, ideální pro restaurace, kavárny a bary, kde je nedostatek místa na pracovní desce. Dodává se ve verzi EPU (manuální ovládání) nebo EVD (automatické ovládání - programovatelná tlačítka). Kávovar má plnohodnotný výkon jako klasická 2 GR, ale prostorově zabírá místo pouze za 1 GR. Jeho design je moderní a lze ho zvýraznit pomocí osvětlení bočních panelů LED diodami. Kávovar se připojuje na vodovodní řád.
Cena bez DPH (21%): 76 000 Kč

kávovar SPHERA

sphera-evd-2-autosteamer-2.jpg
Modelová řada Sphera je špičkou mezi profesionálními kávovary, určená těm nejnáročnějším zákazníkům vyžadujícím prvotřídní technologii. Od roku 2014 je v novém designu a elegantní bílé barvě. Dodává v provedení dvoj, tří a čtyř pákovém, s EPU - manuálním ovládáním nebo EVD - elektronickým ovládáním. Má vysoký standard základní výbavy a na přání zákazníka ji lze doplnit přímo u výrobce dalším extra příslušenstvím. Jeho údržba, provoz, programování i obsluha je nenáročná. Kávovar vyniká vysokou spolehlivostí a moderním designem. Kávovar se připojuje na vodovodní řád.
Cena bez DPH (21%): 92 000 Kč

kávovar VELA

vela1.jpg
Profesionální kávovar nejvyšší třídy v ladném a elegantním designu. Na přání zákazníka lze doplnit přímo výrobcem originální extra příslušenství. Dodáván je v provedení EPU, tedy s manuálním ovládáním nebo EVD s elektronickým ovládáním. Opláštění kávovaru je ve velice zdařilé kombinaci nerezu a plastu, lze též objednat v celo chromovém provedení. Kávovar je konstruován na pevné připojení na vodovodní řád. Obsluha a údržba je velmi jednoduchá.
Cena bez DPH (21%): 99 500 Kč

kávovar VELA VINTAGE

velaema2g-2015.jpg
Profesionální kávovar, zaujme originalitou a retro designem. Dík jednoduché konstrukci s absencí složité elektroniky vyniká vysokou spolehlivostí a dlouhověkostí. Masivní provedení hlav zajišťuje dokonalé prohřátí pák, mechanické ovládání dávkování eliminuje řadu problémů způsobovaných usazováním vodního kamene. Ke kávovaru je možné nechat si od výrobce namontovat extra příslušenství. Kávovar je na pevné připojení k vodovodnímu řádu.
Cena bez DPH (21%): 99 500 Kč

kávovar VELA VINTAGE ALE

vela-vintage-ale.jpg
Profesionální kávovar, pravá italská klasika pro opravdové fajnšmekry. Kávovar je na pevné připojení k vodovodnímu řádu.
Cena bez DPH (21%): 99 500 Kč

Iberital IB7 EVD 1GR

ib7-1-grp-auto-large.jpg
Profesionální kávovary řady IB7 jsou navrženy a vyráběny ve Španělsku společností Iberital. Design je založený na výrazně dynamickém a neformálním stylu. Elektronická verze IB7 E verze umožňuje dosažení vynikajících výsledků při vaření kvalitního espressa. Jeho obsluha je velmi jednoduchá, přístroj je spolehlivý za všech situací. Černé barva opláštění je posílena metalickým efektem, který dodává kávovaru IB7 lesklý, moderní a stylový design. Presovač je ideálni do menších provozoven. IB7 ztělesňuje design klasického kávovaru 20. století v kombinaci s technologicky moderními prvky. Je funkční, spolehlivý, výkonný a nenáročný na obsluhu.
Cena bez DPH (21%): 46 000 Kč

UNIC NOVA EVD

imgp1561.jpg
Hóóódně atraktivní nabídka ... Máme tu poslední kus zajímavého profesionálního kávovaru UNIC za super cenu!
Cena bez DPH (21%): 35 000 Kč