RDL - kávovary na PODy (E.S.E. - Easy Serving Espresso)


Zobrazit seznam 5x produktů v záložkách

kávovar WALLY

wally-espresso-machine-paper-pod-2-red-1-570x600.jpg
Kávovar Wally, ač až neuvěřitelně maličký, je vhodný k použití nejen doma, ale i v kanceláři, v malém baru, ... I na něj se vztahuje prodloužená záruka. Mile vás překvapí svým jednoduchým designem, maximální praktičností a funkčností. Opláštění je kovové, takže je vhodný i pro ty z vás, kteří se svým kávovarem o víkendech cestují třeba na chalupu.
Cena bez DPH (21%): 4 124 Kč

kávovar Mini Eletronic Vapor

mini-vapor-cerno-oranzovy.jpg
Kávovar Mini Electronic Vapor je vysoce spolehlivý (poskytujeme na něj 3 roky záruku) domácí kávovar, elegantního a moderního designu, malých rozměrů, kvalitního zpracování. Objem kávy v šálku lze naprogramovat, což přináší zvýšený komfort obsluhy. Kávovar se vyrábí v široké škále barevných kombinací.
Cena bez DPH (21%): 8 200 Kč

kávovar Mini Cappuccinator

mini-cialda-c-cappuccinatore-orez.jpg
Kávovar MINI CAPPUCCINATOR je obdobou modelu Mini Eletronic Vapor. Liší se pouze tím, že není vybaven programovatelným tlačítkem velikosti kávy a namísto parní tyče má cappucciátor pro snadnou a pohodlnou přípravu mléčných káv jako je cappuccino, latte, ... I na tento model poskytujeme 3 ROKY ZÁRUKU! Je malý, elegantního designu.
Cena bez DPH (21%): 8 200 Kč

kávovar Sweet Coffee Vapor chrom

sweet-vapore-2011.jpg
Jednoduchý pomocník v elegantním provedení, který Vám připraví espresso nezaměnitelného aroma a chuti!
Cena bez DPH (21%): 13 500 Kč

kávovar Crem Coffe

cream-ele-capp-11-e1341413608790.jpg
Domů, do kanceláře, cukrárny ... za ty peníze? ... spolehlivý, jednoduchý, nenáročný ... připraví epresso i cappuccino ... Jak to, že ho ještě nemám?
Cena bez DPH (21%): 9 900 Kč