kávovar Maxi Pro 1

« Zpět na seznam produktů

maxi-pro-1-gr-lato-1.jpg

Profesionální PODový kávovar, jednoduchého a elegantního vzhledu, s programovatelným dávkováním espressa, velmi výkonnou párou a zásobou horké vody.

PODový kávovar (E.S.E. systém) s elektronickým ovládáním. Na čelním panelu zabudovaný manometr sloužící ke kontrole stavu páry.
Vybaven je tryskou horké vody a páry s možností přípravy mléčných káv nebo horké čokolády. Odkapová miska. Odkládací plocha na šálky.
Popis :
Rozměr (š.x v.x h.) • 400 x 400 x 420 mm
Zásobník vody: • 5 l
Hmotnost: • 25 kg
Napětí: • 230V 50Hz
Příkon: • 2200W
Bezpečnostní termostat
Nerezová sonda hladiny vody
Cena bez DPH (21%): 21 000 Kč
Kód produktu: Maxi 1 EVD
Další obrázky produktu:
Kávovar má velmi výkonnou páru, pomocí které snadno a rychle připravíte mléčnou pěnu i horkou čokoládu. Již na první pohled je to patrné z masivního provedení kohoutu a parní tyče.Kávovar má velmi výkonnou páru, pomocí které snadno a rychle připravíte mléčnou pěnu i horkou čokoládu. Již na první pohled je to patrné z masivního provedení kohoutu a parní tyče.Zásobník na vodu se vkládá z boku, což je praktické především tam, kde jsou nad kávovarem umístěny police. Zásobník na vodu se vkládá z boku, což je praktické především tam, kde jsou nad kávovarem umístěny police. Ke kávovaru doporučujeme italskou kávu Trombetta, kterou si u nás můžete rovněž zakoupit. Nabídku najdete na www.trombetta.czKe kávovaru doporučujeme italskou kávu Trombetta, kterou si u nás můžete rovněž zakoupit. Nabídku najdete na www.trombetta.czpiu-a-arabica-top-2.jpgCaffé Trombetta DOUBLE MIX POD k zakoupení zde.Caffé Trombetta DOUBLE MIX POD k zakoupení zde.