Saeco - Automatické kávovary


Zobrazit seznam 7x produktů v záložkách

Kávovar ROYAL BLACK

black-2.jpg
Tento model je vhodný k užití především v kancelářích a malých provozech. Kávovar lze prostřednictvím širokého displeje snadno obsluhovat v několika jazycích, včetně češtiny a rovněž ho lze snadno programovat. Provozní uživatelská údržba je snadná a rychlá. Tento model umí připravit espresso ve třech velikostech a zajistit výdej horké vody. Jeho největšími přednostmi jsou: • zvětšený obsah zásobníku na zrnkovou kávu (600 g) • zvětšený zásobník pitné vody (2,5 l) • jednoduché ovládání prostřednictvím čtyř tlačítek • kovový mlýnek s možností nastavení v 7 úrovních • volba intenzity espressa (6 - 10 g) • možnost předpaření kávy • možnost předemletí kávy • možnost přípravy 2 espress současně • funkce automatické vypnutí • nastavení tvrdosti vody • možnost instalace vodního filtru
Cena bez DPH: 14 900 Kč
Cena s DPH (21%): 18 029 Kč

Kávovar Royal OTC

royal-otc-hd.jpg
Royal OTC je profesionální automatický kávovar kompaktních rozměrů s elegantním designem grafickým displejem vhodným pro všechny kanceláře, restaurace, kavárny i domácnosti. Vyznačuje se jednoduchou obsluhou a vysokou kapacitou zásobníků zrnkové kávy a vody. Připravuje perfektní espresso, lungo a americano, horkou vodu a mléčné nápoje cappuccino, latte, macchiato ze zrnkové kávy a mléka. Odkapová miska je kryta nerezovou mřížkou. Kávovar je vybaven digitálním displejem.
Cena bez DPH: 18 100 Kč
Cena s DPH (21%): 21 901 Kč

Kávovar AULIKA EVO BLACK

media-4112923.jpg
Profesionální automatický kávovar, nástupce modelu Gran Crema je ideální pro použití v kanceláři, ale lze jej bez problémů používat i v náročném gastro provozu. Lze se na něj spolehnout a usnadní vám přípravu espressa. Je plně automatický a v případě potřeby zvládne za den připravit i 80 porcí kávy. Velikost porce kávy snadno naprogramujete pomocí dotykových tlačítek a digitálního displeje, zobrazujícího instrukce v češtině. Jeho provozní údržba je uživatelsky příjemná a snadná, kávovar disponuje funkcí automatického proplachu. Zásobník na kávovou sedlinu pojme 20 porcí kávy. Přístroj je vybaven funkcí automatického vypnutí při delší době nečinnosti.
Cena bez DPH: 24 900 Kč
Cena s DPH (21%): 30 129 Kč

Kávovar AULIKA EVO OFFICE

saeco-aulika-evo-office.jpg
Profesionální automatický kávovar je plnohodnotným a samozřejmě vylepšeným nástupcem kávovaru Aulika Office. Je naprosto dokonalou kombinací spolehlivé technologie a moderního designu. V provozu ověřené a osvědčené profesionální technické řešení modelové řady Aulika bylo doplněno kapacitním rozhraním s podsvícenými fotografickými dotekovými ikonami, které nabízí širokou škálu nápojů.
Cena bez DPH: 28 300 Kč
Cena s DPH (21%): 34 243 Kč

Kávovar AULIKA EVO FOCUS

1320151.jpg
Hledáte-li kávovar, který by byl vhodný do menších i větších kanceláří, právě jste ho našli. Denní kapacita tohoto modelu je až 80 šálků vynikajícího espressa či dalších kávových specialit. Což znamená, že kávovar je vybaven cappuccinatorem a na jeden stisk vám připraví cappuccino nebo latte jako z kavárny.
Cena bez DPH: 26 800 Kč
Cena s DPH (21%): 32 428 Kč

Kávovar AULIKA EVO TOP HSC

1234jpg.jpg
Kvalitní kávovar vysoké kvality, který je určen pro profesionální použití. K ovládání slouží pouhých 8 tlačítek a můžete si vybírat z 5 druhů nápojů. Ovládání je intuitivní, jednoduchá je i provozní údržba. Bezesporu oceníte velké zásobníky zrnkové kávy a vody, díky kterým kávovar nevyžaduje časté doplňování základních surovin pro přípravu espressa. Před vodním kamenem kávovar ochrání snadno instalovatelný filtr a samozřejmostí je možnost nastavení aktuální tvrdosti vody.
Cena bez DPH: 32 650 Kč
Cena s DPH (21%): 39 507 Kč

Kávovar AULIKA EVO TOP HSC RI

aulika-evo--front-7.jpg
Saeco AULIKA EVO TOP HSC RI je profesionální kávovar s pevným připojením k vodovodnímu řádu. Disponuje všemi přednostmi a vychytávkami nižších modelových řad Aulika. Příprava kávových nápojů je snadná a rychlá a kvalitou uspokojí i toho nejnáročnějšího milovníka kávy. Má kvalitní technické provedení a moderní design. Jedokonalým profesionálním kávovarem, ideálním pro kanceláře i bary a malé restaurace.
Cena bez DPH: 34 800 Kč
Cena s DPH (21%): 42 108 Kč